Інжиніринг

Інжинірингові послуги – фактор успіху

inzhyniryng

Інжинірингові послуги – один з найважливіших факторів успішного вкладення інвестицій в будівельний проект. Надання інжинірингових послуг передбачає широкий спектр робіт, які забезпечують якісне виконання завдань зі зведення об’єктів різного ступеня складності. В цілому інжинірингова компанія бере на себе такі функції, як

    технічне консультування,
вибір оптимальних рішень при розробці проекту,
нагляд за проведенням різних проектних і будівельно-монтажних робіт і т.д.

Якщо говорити про повне супроводі процесу будівництва, яке пропонують найбільші інжинірингові компанії Москви, то воно може включати в себе проектування і будівництво об’єкта, а також його експлуатацію та ліквідацію.

Інжинірингові послуги у сфері будівництва можна класифікувати більш вузько залежно від того, для яких конкретних цілей запрошується інжинірингова компанія. Так, інжинірингові фірми можуть працювати тільки над проектним інжинірингом, який передбачає узгодження і експертизу проекту, а також отримання дозволів у різних інстанціях. Інжинірингові організації надають і послугу вартісного інжинірингу. Це означає, що інжинірингові фірми відповідають за організацію підрядних торгів, підбір постачальників, найбільш вигідних для замовника, оптимізацію поставок і т.д.

Залежно від своєї спеціалізації інжинірингова компанія може надавати послуги як великим замовникам при будівництві виробничих і адміністративних будівель, так і приватним забудовникам.

Інжинірингові компанії Росії стають все більш затребуваними, оскільки зведення будівель і споруд в нашій країні пов’язано з високими фінансовими та виробничими ризиками. Наша компанія бере на себе широкий комплекс робіт при реалізації будівельного проекту, позбавляючи своїх клієнтів від різних ризиків і забезпечуючи:

    Дотримання бюджету.
Узгоджені терміни будівництва.
Чітке виконання будівельних норм і правил.
Висока якість робіт і матеріалів.

Основні послуги компанії:

    проектування та будівництво інженерних комунікацій;
постачання інженерного обладнання, інженерні роботи;
технічне обслуговування інженерного обладнання будівель;
інжинірингові послуги;
монтаж інженерних систем;
ремонт інженерних мереж.