Дитячий садок на 40 місць

Робочий проект дитячого садка запроектовано з урахуванням усіх нормативних вимог та побажань замовника. Споруда розміщена на окремій земельній ділянці. Для нормального функціонування даного садочка на території теж запроектована окремо стояча котельня з пожежною насосною станцією. Також для розвитку дітей розроблений відповідний благоустрій даної ділянки – майданчики обладнані сучасними елементами малих форм архітектури.

Всі передбачені майданчики поєднані між собою необхідними технологічними зв’язками для виконання функціонального призначення проектованого комплексу.

Орієнтація проектованих об’єктів, його зон прийнята оптимально-допустимою, оптимальною з врахуванням плануючого напряму вітрів, нормованої інсоляції і містобудівельної ситуації що склалася.

Транспортна схема проектованого комплексу, основні під’їзди і підходи до будівель запроектовані в ув’язці з зв’язками, що склалися в районі відведеної ділянки.
Робочим проектом передбачено будівництво двохповерхової споруди з влаштуванням окремих приміщень для двох дитячих групових осередків з набором усіх необхідних приміщень для нормального технологічного функціонування дитячого садочка.

Дана будівля запроектована з врахуванням безпеки та комфорту дітей.

Споруда двоповерхова, в плані складена з прямокутної конфігурації з горищним простором. Для сполучення між поверхами запроектовано внутрішню сходову клітку.

Набір приміщень проектованого дитячого садка передбачено згідно норм діючичого ДБНу та функціонального призначення об’єкта. Структура будівлі дитячого садка прийнята на основі функціонального об′єднання груп приміщень:
• дитячі осередки - 2шт.
• медичний блок
• харчоблок
• блок пральні
• універсальне приміщення для музичних, фізкультурних занять та ігор, комп’ютерний зал
• службово-побутові приміщення
• адміністративні приміщення

Технічні рішення, які прийняті в проектній документації, відповідають вимогам екологічних, санітарно-гігієнічних, протипожежних та інших діючих норм та правил і забезпечують безпеку для життя і здоров'я людей. Експлуатація об’єкта при дотриманні заходів, що передбачені робочим проектом та відповідними інструкціями і правилами по експлуатації даного об’єкту.