Про нас

ПП «Архбудекспертиза-ІФ» – надійний партнер Вам та Вашому бізнесу. Ми цінуємо нашу репутацію, тому до кожного нашого клієнта застосовується індивідуальний підхід і прикладаємо максимум зусиль для того, щоб кожний клієнт залишився задоволеним. У нас працюють висококваліфіковані працівники з великим досвідом роботи, які виконують роботу швидко, відповідально та якісно. Ми безкоштовно і в найкоротші терміни проконсультуємо і допоможемо вирішити питання будь-якої складності. Головні критерії оцінки результатів нашої діяльності – бездоганна репутація та довіра клієнтів.
ПП «Архбудекспертиза-ІФ» надає професійні послуги з проведення технічної інвентаризації будівель та споруд по всій території Івано-Франківської області, а також виготовлення технічних паспортів на об’єкти нерухомого майна.
Основні напрямки нашої діяльності:
  • технічне обстеження об’єктів архітектури
  • технічна інвентаризація об’єктів нерухомого майна
  • проектування об’єктів архітектури
  • технічний нагляд
  • консалтингові послуги у сфері будівництва
Наша злагоджена та перевірена команда надасть як комплексні послуги замовникам – повний комплект робочого проекту, так і виконують конкретні завдання під індивідуальні потреби замовників (нове будівництво, ескізний проект, реконструкція, добудова, прибудова, містобудівне обгрунтування, проект детального планування мікрорайону, тощо). Ми готові надати не просто проект, а реалізувати в ньому ідею ефективного комерційного використання майбутнього об′єкту нерухомості чи виробничого комплексу.